Advertising
MARCEL CIOLACU: ”AM VOTAT CA ROMÂNIA SĂ FIE ÎN UE, ÎN SCHENGEN ȘI ÎN NATO. ROMÂNII AU DE ALES ÎNTRE STABILITATE ȘI HAOS”

MARCEL CIOLACU: ”AM VOTAT CA ROMÂNIA SĂ FIE ÎN UE, ÎN SCHENGEN ȘI ÎN NATO. ROMÂNII AU DE ALES ÎNTRE STABILITATE ȘI HAOS”
Scris de Realitatea de Teleorman Publicat: 1 dec. 2024, 10:28
Premierul Marcel Ciolacu a votat, duminică, la Buzău. El a fost însoțit de mai mulți lideri locali ai partidului și a spus că a votat ca România să fie în UE, în Schengen și în NATO
Citește și
- 15:38Grindeanu, Bolojan și Fritz, negocieri cruciale la Vila Lac înainte de anunțul lui Nicușor Dan
- 15:14Noul protejat al lui Bolojan, atac total la Grindeanu: "PSD face și desface singur"
- 14:03Scandal în coaliție! Claudiu Manda îl atacă dur pe Bolojan: „Ați căutat un pretext ca să nu vă țineți de cuvânt”
- 13:17Zi decisivă pentru formarea Guvernului: PNL, USR și UDMR fac ultimele calcule înainte de desemnarea premierului
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Teleorman și pe Google News


























