Advertising
GEORGE SIMION SUNĂ MOBILIZAREA: ”PREMIERUL NORDIS TREBUIE SĂ PLECE!” ZECI DE MII DE ROMÂNI AU SEMNAT PENTRU INVALIDAREA GUVERNULUI CIOLACU 2

GEORGE SIMION SUNĂ MOBILIZAREA: ”PREMIERUL NORDIS TREBUIE SĂ PLECE!” ZECI DE MII DE ROMÂNI AU SEMNAT PENTRU INVALIDAREA GUVERNULUI CIOLACU 2
Scris de Realitatea de Teleorman Publicat: 20 feb. 2025, 09:33
Liderul suveraniștilor, George Simion, anunță că AUR strânge semnături pentru moțiunea "Premierul NORDIS trebuie să plece"
Citește și
- 22:01Nicușor Dan, după consultările cu liderii politici: ”Se conturează varianta unui guvern minoritar”
- 17:37Negocieri la Cotroceni. Ce variante ar putea alege președintele Nicușor Dan pentru noul guvern
- 16:52Victor Ponta, propus din nou pentru funcția de premier de către alianța „Uniți pentru România”
- 16:19Călin Georgescu intervine în ziua consultărilor cruciale. ”Un guvern depărtat de voia lui Dumnezeu va cădea oricum”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Teleorman și pe Google News


























