Advertising
GEORGE SIMION NU VREA SĂ BAGE ROMÂNIA ÎN ZONA EURO: ”NICI GUVERNATORUL BNR NU-ȘI DOREȘTE”

GEORGE SIMION NU VREA SĂ BAGE ROMÂNIA ÎN ZONA EURO: ”NICI GUVERNATORUL BNR NU-ȘI DOREȘTE”
Scris de Realitatea de Teleorman Publicat: 18 nov. 2024, 21:25
Prezidențiabilul AUR consideră că nu este momentul ca România să treacă la moneda unică europeană, el susținând menținerea suveranității monetare a țării noastre
Citește și
- 22:08Tupeul partidului cu 12%. USR vrea să-și numească premier
- 22:07Anca Alexandrescu: ”Eu nu vreau să mai girez pe nimeni care face doar marketing politic, iar în spate este la fel ca ceilalți”
- 21:29Nicușor Dan, despre imaginile în care apare alături de șeful SPP, Lucian Pahonțu:”Am fost să mănânc. Întreaga echipă de securitate a fost cu mine”
- 19:14Nicușor Dan vrea guvern nou până marți, când începe vacanța parlamentară: Aștept ca partidele să vină mâine cu soluții
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Teleorman și pe Google News


























