Advertising
GEORGE SIMION: AM VOTAT LA ROMA, DIN RESPECT PENTRU ROMÂNII CARE TRĂIESC ÎN STRĂINĂTATE

GEORGE SIMION: AM VOTAT LA ROMA, DIN RESPECT PENTRU ROMÂNII CARE TRĂIESC ÎN STRĂINĂTATE
Scris de Realitatea de Teleorman Publicat: 22 nov. 2024, 19:05
Președintele AUR, George Simion, și-a exercitat dreptul la vot pentru alegerile prezidențiale, în Diaspora, la Consulatul României de la Roma
Citește și
- 22:08Tupeul partidului cu 12%. USR vrea să-și numească premier
- 22:07Anca Alexandrescu: ”Eu nu vreau să mai girez pe nimeni care face doar marketing politic, iar în spate este la fel ca ceilalți”
- 21:29Nicușor Dan, despre imaginile în care apare alături de șeful SPP, Lucian Pahonțu:”Am fost să mănânc. Întreaga echipă de securitate a fost cu mine”
- 19:14Nicușor Dan vrea guvern nou până marți, când începe vacanța parlamentară: Aștept ca partidele să vină mâine cu soluții
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Teleorman și pe Google News


























