Advertising
CIOLACU: ALOCĂM 2 MILIARDE DE LEI PENTRU PNDL ŞI PROGRAMUL”ANGHEL SALIGNY”

CIOLACU: ALOCĂM 2 MILIARDE DE LEI PENTRU PNDL ŞI PROGRAMUL”ANGHEL SALIGNY”
Scris de Realitatea de Teleorman Publicat: 2 oct. 2024, 12:32
"Continuăm să finanţăm investiţiile în comunităţile locale"
Citește și
- 23:27Lider PSD: ”Domnule Bolojan, aţi mințit din nou! L-aţi minţit de două ori pe preşedintele României”
- 22:02Criză politică majoră: AUR cere suspendarea președintelui Nicușor Dan după eșecul negocierilor
- 22:00Anca Alexandrescu: „Ne aflăm în fața alegerii între a fi Sorin Grindeanu prim-ministru sau Siegfried Mureșan. Cum alegeți dintre două rele?”
- 19:53S-a terminat întâlnirea de la Cotroceni, dar fără niciun rezultat. Partidele nu au ajuns la o înțelegere
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Teleorman și pe Google News

























