Advertising
Ploieștean la volanul unui BMW înmatriculat în UK, urmărit cu peste 200 km/h în Teleorman. A fost prins după ce a ieșit cu mașina în decor

Ploieștean la volanul unui BMW înmatriculat în UK, urmărit cu peste 200 km/h în Teleorman. A fost prins după ce a ieșit cu mașina în decor
Scris de Realitatea de Teleorman Publicat: 3 mai 2023, 18:02
Un ploieștean în vârstă de 30 de ani a rămas pieton pentru următoarele 150 de zile după ce a fost depistat de radar cu 206 km/h pe DN6, în județul Teleorman.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:21Caz cutremurător în Italia: mamă și fiică româncă, găsite moarte într-un apartament din Torino
- 11:05Subiecte la Evaluarea Națională 2026: elevii ar fi avut texte literare și cerință de rezumat la română
- 10:25Călătorie de coșmar spre Varna și Istanbul: trenul plecat din București a mers 115 kilometri în șase ore. Locomotiva a luat foc
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Teleorman și pe Google News


























