Advertising
O femeie accidentată grav de o maşină în luna decembrie, în Teleorman, a murit la spital. Familia cere dreptate

O femeie accidentată grav de o maşină în luna decembrie, în Teleorman, a murit la spital. Familia cere dreptate
Scris de Ionut Jifcu Publicat: 13 ian. 2023, 11:20
Victima accidentului rutier a decedat, în dimineaţa zilei de 1 ianuarie 2023
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:21Caz cutremurător în Italia: mamă și fiică româncă, găsite moarte într-un apartament din Torino
- 11:05Subiecte la Evaluarea Națională 2026: elevii ar fi avut texte literare și cerință de rezumat la română
- 10:25Călătorie de coșmar spre Varna și Istanbul: trenul plecat din București a mers 115 kilometri în șase ore. Locomotiva a luat foc
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Teleorman și pe Google News

























