Advertising
Guvernul își bate joc de români cu majorarea salarială. Pentru fiecare leu în plus în buzunar, statul încasează 3 lei

Guvernul își bate joc de români cu majorarea salarială. Pentru fiecare leu în plus în buzunar, statul încasează 3 lei
Scris de Realitatea de Teleorman Publicat: 22 sept. 2023, 09:59
Principala problemă este legată de majorarea salariului, la pachet cu eliminarea unei scutiri de taxe
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:35Zelenski anunță lovituri la sute de kilometri în Rusia: Ucraina a atacat un depozit de petrol și două rafinării
- 13:10Circulație oprită pe Podul Prieteniei sâmbătă: care este motivul și cât vor dura restricțiile
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Teleorman și pe Google News



























