Căldură mare, nesimțire maximă! Un bărbat s-a scăldat în fântâna arteziană din centrul Alexandriei, ziua-n amiaza mare

alexandria
Scene inedite în centrul municipiului Alșexandria. Un bărbat a găsit o metodă ieşită din comun de a se răcori. A făcut baie direct în fântâna arteziană. În imaginile surprinse de corespondentul Realitatea.net se vede cum bărbatul, pe lângă faptul că se răcoreşte, se şi spală.
Căldura i s-a urcat la cap unui alexăndrinean. Acesta a renunțat la bunul simț și a decis să se răcorească în fântâna arteziană din centrul municipiului Alexandria. După mai multe minute petrecute în fântâna arteziană, timp în care și-a spălat picioarele, mâinile și fața, acesta s-a așezat pe o bancă pentru a se bronza.https://www.youtube.com/watch?v=3ZyMPH0QgJYÎn ciuda faptului că totul s-a petrecut ziua-n amiaza mare, niciun trecător nu a avut nimic de comentat la adresa bărbatului.Mai mult decât atât, nici polițiștii locali nu au fost de găsit, probabil că și ei se ascundeau de razele soarelui sau stăteau la pândă prin piață să mai amendeze o bătrânică venită cu două legături de pătrunjel.
Citește și:
- 11:45 - Realitatea PLUS a depus la Curtea de Apel acțiunea împotriva deciziei CNA. Avocat: Retragerea licenței era o chestie prestabilită înainte de ședință -VIDEO
- 11:40 - Armistițiul temporar calmează piețele. Petrolul se ieftinește puternic: este cea mai mare scădere din ultimii 6 ani
- 11:25 - Alexandra Păcuraru, despre decizia CNA de a închide Realitatea PLUS: „Nu mai există democrație când închid gura opoziției. Vom lupta cu fruntea sus!”
- 10:42 - Ștefăniță Avrămescu (AUR), despre închiderea Realitatea PLUS: „CNA-ul vrea o presă obedientă, dependentă, care să nu deranjeze și să nu pună întrebări”
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Teleorman și pe Google News










