Advertising
MINISTRUL ENERGIEI SEBASTIAN BURDUJA: PARTENERIATUL ROMÂNIA-UAE CONTINUĂ ÎN ENERGIE

MINISTRUL ENERGIEI SEBASTIAN BURDUJA: PARTENERIATUL ROMÂNIA-UAE CONTINUĂ ÎN ENERGIE
Scris de Realitatea de Teleorman Publicat: 2 aug. 2024, 10:02
Ministrul Energiei, Sebastian Burduja a anunțat că parteneriatul România-UAE continuă în energie.
Citește și
- 07:32Eşec la prima licitaţie pentru şantierul naval Mangalia. Nu s-a înscris niciun investitor
- 10:46Daniel Udrescu: Cum te lasă inflația fără bani în timp ce statul câștigă pe seama ta
- 22:04Incident tehnic la depozitul de zgură și cenușă Valea Căprișoarei. A fost descoperită o tasare de 50 de metri, iar autoritățile monitorizează situația
- 16:40Motivul pentru care patronii ajunși în pragul falimentului se tem să mai concedieze angajați
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Teleorman și pe Google News


























