Advertising
ALARMANT: Românii muncesc 6 luni din an pentru stat

ALARMANT: Românii muncesc 6 luni din an pentru stat
Scris de Realitatea de Teleorman Publicat: 6 iul. 2024, 10:54
Câți bani dau angajații din salariu
Citește și
- 07:32Eşec la prima licitaţie pentru şantierul naval Mangalia. Nu s-a înscris niciun investitor
- 10:46Daniel Udrescu: Cum te lasă inflația fără bani în timp ce statul câștigă pe seama ta
- 22:04Incident tehnic la depozitul de zgură și cenușă Valea Căprișoarei. A fost descoperită o tasare de 50 de metri, iar autoritățile monitorizează situația
- 16:40Motivul pentru care patronii ajunși în pragul falimentului se tem să mai concedieze angajați
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Teleorman și pe Google News


























