Advertising
Marcel Ciolacu: Îmi doresc ca în februarie să avem prima lege a salarizării magistraților; să închidem acest subiect

Marcel Ciolacu: Îmi doresc ca în februarie să avem prima lege a salarizării magistraților; să închidem acest subiect
Scris de Realitatea de Teleorman Publicat: 16 ian. 2024, 08:56
Premierul Marcel Ciolacu a afirmat că îşi doreşte ca în luna februarie să fie adoptată legea salarizării magistraţilor
Citește și
- 11:31Președintele Israelului vine în România. Isaac Herzog va fi primit la Cotroceni și va vorbi în Parlament
- 08:28Nicușor Dan participă la reuniunea din Polonia. Care este miza discuțiilor
- 08:16Liderii PSD au ieșit la atac după negocierile eșuate. Atac dur la adresa lui Bolojan: „Își bate joc de români!”
- 23:27Lider PSD: ”Domnule Bolojan, aţi mințit din nou! L-aţi minţit de două ori pe preşedintele României”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Teleorman și pe Google News

























