Advertising
GEORGE SIMION: „ROMÂNIA, VICTIMA GUVERNĂRII PSD-PNL FĂRĂ TRANSPARENȚĂ”

GEORGE SIMION: „ROMÂNIA, VICTIMA GUVERNĂRII PSD-PNL FĂRĂ TRANSPARENȚĂ”
Scris de Realitatea de Teleorman Publicat: 29 oct. 2024, 08:37
George Simion, președintele AUR, critică dur guvernarea PSD-PNL, subliniind că aceasta acționează fără informarea și consultarea românilor.
Citește și
- 13:41PSD lansează un atac dur la adresa PNL, USR și UDMR: „Schimbă regulile doar ca să rămână la putere”
- 13:10Termen decisiv în dosarul lui Călin Georgescu. Contestația ajunge luni în fața judecătorilor
- 13:07Siegfried Mureșan, premierul propus de PNL-USR-UDMR: „Putem lucra cu succes pe urgențele țării”
- 13:03Nicușor Dan a convocat CSAT pentru luni. Deciziile importante aflate pe ordinea de zi
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Teleorman și pe Google News

























