Advertising
GEORGE SIMION, INTERVIURI EXPLOZIVE PENTRU JURNALIȘTII DIN AUSTRIA: ROMÂNIA TREBUIE TRATATĂ CA UN EGAL DE TOȚI ALIAȚII

GEORGE SIMION, INTERVIURI EXPLOZIVE PENTRU JURNALIȘTII DIN AUSTRIA: ROMÂNIA TREBUIE TRATATĂ CA UN EGAL DE TOȚI ALIAȚII
Scris de Realitatea de Teleorman Publicat: 8 apr. 2025, 10:47
”România trebuie să facă parte din UE și NATO, dar trebuie tratată ca un partener egal de toți aliații”, a spus Simion
Citește și
- 17:31Liberalul Alin Tișe, atac dur la adresa partidului său: „România are nevoie de un guvern!”
- 17:23Adrian Veștea se va întâlni cu George Simion înainte de vot. ”Sunt un om al dialogului și al consensului”
- 15:41George Simion: „Îl aștept pe Veștea la sediul partidului să discutăm ce vrea să facă pentru țară”
- 15:11George Simion anunță că AUR nu votează Guvernul Veștea: „Nu va beneficia de susținerea parlamentarilor AUR”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Teleorman și pe Google News
























