Advertising
Peste 700 de pacienți cu COVID-19 sunt internați în spitale

Peste 700 de pacienți cu COVID-19 sunt internați în spitale
Scris de Realitatea de Teleorman Publicat: 8 nov. 2023, 12:22
La ATI sunt internaţi 56 de pacienţi
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:17ALERTĂ pentru românii care călătoresc în Venezuela după cutremurele devastatoare: a fost emisă o atenționare de călătorie
- 10:57Moscova susține că a respins un atac record cu peste 600 de drone ucrainene: Moscova, Tula și Crimeea, vizate VIDEO
- 10:45Maia Sandu atac dur: proiectul unirii cu România, „o operațiune de discreditare orchestrată de un agent al Moscovei”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Teleorman și pe Google News

























