NICOLAE CIUCĂ, VIZITĂ LA HORODNIC DE SUS: ”L-AM ÎNTÂLNIT PE PRIMARUL VALENTIN LUȚĂ, UN OM CREDINCIOS, FAMILIST CARE ÎȘI SLUJEȘTE COMUNITATEA CU PASIUNE”

NICOLAE CIUCĂ, VIZITĂ LA HORODNIC DE SUS: ”L-AM ÎNTÂLNIT PE PRIMARUL VALENTIN LUȚĂ, UN OM CREDINCIOS, FAMILIST CARE ÎȘI SLUJEȘTE COMUNITATEA CU PASIUNE”
Ciucă a evidențiat rezultatele investițiilor realizate în localitate în ultimii opt ani, sub conducerea primarului Valentin Luță
Într-o vizită în comuna Horodnic de Sus, Nicolae Ciucă a evidențiat rezultatele investițiilor realizate în localitate în ultimii opt ani, sub conducerea primarului Valentin Luță. Cu o sumă impresionantă de 37 de milioane de euro investită în proiecte de infrastructură și modernizare, Ciucă a subliniat că transformările din Horodnic de Sus sunt evidente și reprezintă un exemplu de administrație eficientă.
La Horodnic de Sus l-am întâlnit pe primarul Valentin Luță, un om credincios, familist care își slujește comunitatea cu pasiune.
În ultimii 8 ani s-au investit 37 de milioane de euro în proiecte de infrastructură și modernizare iar rezultatele sunt vizibile și vorbesc de la sine.Aceste realizări demonstrează ce poate face o administrație liberală care are la baza valori solide și multă credință în Dumnezeu”, a transmis Nicolae Ciucă.
Sursa: Realitatea Din PNL
Citește și:
- 08:08 - Trump s-a răzgândit. Nu mai crește tarifele pentru importuri în SUA la 10% ci majorează cota la 15%
- 07:58 - Marius Budăi anunță scenariul în care PSD va ieși de la guvernare
- 07:44 - Țara europeană care mizează pe forța atomică pentru a opri ambițiile Moscovei
- 07:32 - Atac cu drone și rachete asupra unei uzine strategice din Rusia
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Teleorman și pe Google News



_e32ebcad9a.webp)







