Advertising
Cupa Mondială de rugby: România a pierdut cu 0-76 în faţa deţinătoarei trofeului, Africa de Sud

Cupa Mondială de rugby: România a pierdut cu 0-76 în faţa deţinătoarei trofeului, Africa de Sud
Scris de Realitatea de Teleorman Publicat: 17 sept. 2023, 20:06
În primul meciuri din grupa B, România a pierdut cu Irlanda, scor 8-82
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
- 12:29EASA avertizează companiile aeriene să evite spațiul aerian din Iran, Irak și Liban
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Teleorman și pe Google News


























