Advertising
Marcel Ciolacu, în SUA: „România va pune capăt dependenţei energetice. Va deveni furnizor în zonă”

Marcel Ciolacu, în SUA: „România va pune capăt dependenţei energetice. Va deveni furnizor în zonă”
Scris de Realitatea de Teleorman Publicat: 5 dec. 2023, 10:05
Dependența energetică de Rusia nu va mai fi o problemă în România, spune premierul Ciolacu
Citește și
- 22:04Incident tehnic la depozitul de zgură și cenușă Valea Căprișoarei. A fost descoperită o tasare de 50 de metri, iar autoritățile monitorizează situația
- 16:40Motivul pentru care patronii ajunși în pragul falimentului se tem să mai concedieze angajați
- 16:3715 mașini de lux de peste 1,3 milioane de euro, scoase la vânzare de statul român
- 15:54Ministerul Sănătății, plată record prin PNRR: 438 milioane de lei într-o singură săptămână
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Teleorman și pe Google News


























