Advertising
BOGDAN MÎNDRESCU - ELIBERAT DIN FUNCȚIA DE SECRETAR DE STAT ÎN MINISTERUL TRANSPORTURILOR
2 sept. 2025, 09:48

BOGDAN MÎNDRESCU - ELIBERAT DIN FUNCȚIA DE SECRETAR DE STAT ÎN MINISTERUL TRANSPORTURILOR
Decizia semnată de premierul Ilie Bolojan a fost publicată în Monitorul Oficial
Bogdan Mîndrescu a fost eliberat, la cerere, din funcția de secretar de stat la Ministerul Transporturilor și Infrastructurii.
Decizia semnată de premierul Ilie Bolojan a fost publicată luni în Monitorul Oficial.
"La data de 2 septembrie 2025, domnul Bogdan-Stelian Mîndrescu se eliberează, la cerere, din funcția de secretar de stat la Ministerul
Transporturilor și Infrastructurii", precizează decizia șefului Executivului.
AGERPRES
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:22 - Makaveli, plasat sub control judiciar și nu are voie să părăsească țara. Va purta o brățară de monitorizare electronică. ”Îmi asum fapta”-VIDEO
- 14:31 - Închisoare cu suspendare pentru un bărbat care a instigat pe internet la violențe împotriva magistraților
- 08:12 - Operațiunea „JUPITER 5”: Sute de percheziții și peste 100 de persoane vizate în dosare de criminalitate economică și contrabandă
Urmărește știrile Realitatea de Teleorman și pe Google News
























