Advertising
SIMION ȘI GAVRILĂ, ANUNȚ EXPLOZIV DUPĂ ÎNTÂLNIREA CU CĂLIN GEORGESCU: SUVERANIȘTII SUNĂ MONBILIZAREA - ”TREBUIE SĂ RĂMÂNEM UNIȚI!”

SIMION ȘI GAVRILĂ, ANUNȚ EXPLOZIV DUPĂ ÎNTÂLNIREA CU CĂLIN GEORGESCU: SUVERANIȘTII SUNĂ MONBILIZAREA - ”TREBUIE SĂ RĂMÂNEM UNIȚI!”
Scris de Realitatea de Teleorman Publicat: 10 mar. 2025, 13:27
George Simion și Ana Maria Gavrilă au anunțat, la finalul întâlnirii cu Călin Georgescu de astăzi, că au decis să-l susțină în continuare pe candidatul independent pentru funcția supremă în stat
Citește și
- 23:35Guvernul Veștea a picat la vot în Parlament. Numărătoarea oficială: 189 de voturi pentru, 23 împotrivă
- 23:25George Simion, în timpul votului din Parlament: ”Guvernul Veștea/Nicușor a picat la vot!”
- 21:34Anca Alexandrescu: „Primele două partide care au câștigat alegerile trebuie să formeze guvernul”
- 21:10Luis Lazarus: „Nu votați guvernul. Robotul Veștea va urma programul lui Bolo!”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Teleorman și pe Google News
























