Cozmin Gușă: În joia mare, veste excelentă pentru românii patrioți și ortodocși! Realitatea Plus va difuza filmul “21 de rubini” în a doua zi de Paști

Cozmin Gușă: În joia mare, veste excelentă pentru românii patrioți și ortodocși! Realitatea Plus va difuza filmul “21 de rubini” în a doua zi de Paști
Realitatea PLUS va difuza filmul "21 de rubini luni seara, pe 6 mai, de la ora 22.00, în a doua zi de Paști
Realitatea PLUS va difuza filmul "21 de rubini luni seara, pe 6 mai, de la ora 22.00, în a doua zi de Paști.
"În joia mare, veste excelentă pentru românii patrioți și ortodocși! Realitatea Plus va difuza filmul “21 de rubini” în a doua zi de Paști, luni seara de la orele 22.00.
O frescă artistică excepțională a realității românești, concepută și regizată de către preotul Ciprian Mega, producători Laura Mega și Silviu Ciobanu. Cu România pe tricou și-n suflet!", a transmis Cozmin Gușă, analist politic.
Dorel Vișan, Laura și Ciprian Mega, pe covorul roșu la Moscova! Filmul ”21 de rubini” selectat de către Nikita Mihalkov pentru ”Oscarul BRICS”
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:52 - Bogdan Hossu spulberă noua lege a salarizării. ”Sporurile pentru condițiile de muncă au scăzut” -VIDEO
- 13:24 - Cristian Mungiu a câștigat un premiu important la Cannes, cu filmul Fjord
- 11:27 - Trei coliere de aur de peste 300 de grame şi vechi de 3000 de ani, descoperite în Prahova
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Teleorman și pe Google News














