Advertising
ROMÂN CONDAMNAT LA ÎNCHISOARE ÎN NORVEGIA DUPĂ CE A PRIMIT 61 DE AMENZI RUTIERE ÎN PATRU LUNI
ROMÂN CONDAMNAT LA ÎNCHISOARE ÎN NORVEGIA DUPĂ CE A PRIMIT 61 DE AMENZI RUTIERE ÎN PATRU LUNI
Scris de Realitatea de Teleorman Publicat: 11 mar. 2025, 18:53
Un tânăr român de 20 de ani a fost condamnat la o lună de închisoare în Norvegia după ce a acumulat 61 de amenzi de circulație în doar patru luni.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 10:02România așteaptă răspunsuri de la Kiev după drona autodetonată în Portul Constanța: termenul expiră astăzi
- 09:42Doi români, expulzați din Elveția după o fraudă de sute de mii de franci: schema „accidentelor de muncă”
- 08:20O femeie din Anglia și-a recuperat datoria de 7.000 de lire cu ajutorul unui „avocat AI”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Teleorman și pe Google News

























